בית חכם,
החיים הטובים
בלחיצת כפתור!

הבית שלכם הולך לפנק אתכם: הוא ידליק ויכבה עבורכם את הדוד כשאתם מחוץ לבית, יעמעם את האורות, ידליק את המזגן עוד לפני שנכנסתם לבית, יפתח את שער החניה מרחוק ועוד ועוד. הכי נח בעולם. אנחנו בפריק קונטרול מומחים בקונספט "הבית החכם" ומעניקים מגוון פתרונות מתקדמים של מערכות שליטה ובקרה לבית, לשדרוג איכות החיים.
<h2>בית חכם,<br>
החיים הטובים<br>
בלחיצת כפתור!</h2>
לפרטים ומידע נוסף

100% שליטה על כל הבית בכף ידך

הבית שלכם הולך לפנק אתכם: הוא ידליק ויכבה עבורכם את הדוד כשאתם מחוץ לבית, יעמעם את האורות, ידליק את המזגן עוד לפני שנכנסתם לבית, יפתח את שער החניה מרחוק ועוד ועוד. הכי נח בעולם. אנחנו בפריק קונטרול מומחים בקונספט "הבית החכם" ומעניקים מגוון פתרונות מתקדמים של מערכות שליטה ובקרה לבית, לשדרוג איכות החיים. נדאג ללוות אתכם בכל שלב: החל מייעוץ ותכנון המערכת הטכנולוגית, דרך התקנה של מוצרי שליטה ובקרה בינלאומיים ועד לרגע שאתם לוחצים על השלט ומרגישים בסינמה. ברוכים הבאים לערוץ החיים הטובים!

מה זה בית חכם?

ממשק חכם וידידותי, המאפשר לשלוט בכל מערכות הטכנולוגיה בבית, גם כשאתם לא בבית. הילדים שכחו את האורות דולקים? רוצים להגיף את התריסים החשמליים? ליהנות ממערכות מולטימדיה עולמיות? תוכלו לעשות זאת בקלות בלחיצת כפתור דרך האייפון, האינטרנט, שלט חכם וכדומה. בזכות קונספט הבית החכם, תוכלו להתפנק על חוויית צפייה וסאונד מושלמות, לדעת בכל רגע נתון בכל הקורה בבית ולחסוך משמעותית באנרגיה. השליטה עוברת לידיים שלכם!

למי זה מתאים?


לכל מי שאוהב איכות חיים, נוחות וחיסכון. במיוחד לבוני ובעלי בתים פרטיים, אך גם לבעלי דירות ישנות וחדשות שמבינים שהעתיד כבר מזמן כאן.

ייעוץ, תכנון והתקנה

לנו בפריק קונטרול חשוב להבין תחילה מהם הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם. לכן, בהתאם לתשתית הבית, לפונקציונאליות שלו והתקציב שלכם, נתכנן את המערכת שתתאים בדיוק לכם. כשיש בידנו את כל המידע הרלוונטי, המומחים שלנו יתקינו עבורכם את המערכת הטכנולוגית ואת מוצרי השליטה והבקרה החכמים, תוך פיקוח ושימת לב עד אחרון הפרטים. כל פרויקט מבית פריק קונטרול נעשה בהתאם לתווי תקן המחמירים בעולם, לצד סטנדרט שירות גבוה וחיוך מכל הלב. לכם נשאר רק ללחוץ על הכפתור ופשוט ליהנות.

זאב ז'בוטינסקי 28/2, ב״ש טל: 08-9165166 פקס: 1538-9165166